Komfort, technologia, design - poznaj najważniejsze elementy wyciskarki wolnoobrotowej H200 All in One!
26 Mar 2020

Komfort, technologia, design - poznaj najważniejsze elementy wyciskarki wolnoobrotowej H200 All in One!

7 lutego na targach Ambiente we Frankfurcie miała miejsce światowa premiera dopracowanego do perfekcji urządzenia, którego nie może zabraknąć w każdym domu. Prawdziwy game changer w branży wyciskarek wolnoobrotowych. Producent postawił wszystko na jedną kartę, łącząc najlepsze cechy poprzednich modeli wyciskarek wolnoobrotowych tworząc innowacyjne, domowe urządzenie, będąca przedstawicielem serii All in One. Opłaciło się! Poznaj najważniejsze elementy wyciskarki wolnoobrotowej HUROM H200.

Hurom H200 – brak ograniczeń w tworzeniu ulubionych dań i napojów

Nowy model wyciskarki Hurom H200 to nieograniczone możliwości! Tłoczenie soków z warzyw czy owoców na zimno jest prostsze i efektywniejsze niż wcześniej! Dzięki ulepszonej formule, otrzymany sok jest bogaty w witaminy i składniki odżywcze, o które dbają wszyscy starający się dobrze i zdrowo odżywiać. Technologia pracy na wolnych obrotach pozwala na wtłaczanie w owoce, które poddajemy wyciskaniu tlen, dzięki czemu oddzielenie soku od miąższu jest o wiele łatwiejsze. Posiadając model H200, pyszne, bogate w enzymy soki z łatwością przygotujemy w swoim domowym zaciszu. Oprócz napojów, wyciskarka umożliwia wykonanie zdrowych smoothie i innych. Wszystko to, na co mamy w danej chwili ochotę. Jeszcze prościej niż wcześniej!

Estetyka na podium z razem z technologią

Połączenie tych dwóch elementów – najlepszej technologii i przemyślanego, estetycznego wykonania nie jest łatwym zadaniem. Marka Hurom, zmieniajac od lat na lepsze rynek wyciskarek do soków w Polsce i na Świecie umiejętnie łączy wysoką funkcjonalność i najlepsze technologicznie rozwiązania z walorami estetycznymi, które trafiają w gusta każdego domownika. Estetyka oraz dokładne wykonanie każdego pojedynczego elementu to przepis na sukces w tej branży, pełnej standardowych i nieprzyciągających wzroku konkurencyjnych wyciskarek.

Wyciskarka do soków Hurom H200 może z dumą ozdabiać każdą kuchnię, a raczej stać się jej codziennym bohaterem. Model ten cechuje nietuzinkowy, oryginalny design, który dopasowuje się do każdej kuchni. Korpus z wyprofilowanym spodem w różnych wersjach kolorystycznych pozwala dobrać wyciskarkę w zależności od stylu, w jakim urządziliśmy kuchnię. Odporność mechaniczną i chemiczną gwarantuje zastosowany materiał ULTEM, a szkło akrylowe to dopełnienie elegancji i klasy.

Najnowszy produkt marki Hurom jest wąski, z umieszczonym z tyłu pojemnikiem na odpady. Dopełnieniem właściwości najbardziej zaawansowanej wyciskarki owoców i warzyw jest 10 lat gwarancji na silnik i 10 lat na pozostałe części (po rejestracji produktu).

Najważniejsze elementy wyciskarki wolnoobrotowej HUROM H200

Każdy kolejny model wyciskarek do soków z owoców i warzyw prezentowany przez firmę Hurom jest jeszcze lepszy i wydajniejszy. Zaprojektowany tak, aby z sukcesem odpowiadać na oczekiwania klientów. Hurom H200 to kombinacja najlepszych cech modeli H-AI i H-100S, które zostały wyciągnięte na wierzch i skrzętnie przeprojektowane tworząc jeszcze nowszy i jeszcze lepszy sprzęt o wysokiej wydajności. Poznajcie najważniejsze elementy wyciskarki wolnoobrotowej HUROM H200 wpływające na działanie urządzenia, które na dobre zmienią przyzwyczajenia klientów do korzystania z wyciskarek.

Elementy wyciskarki wolnoobrotowej H200

Easy Plus SST

Nowe modele wyciskarek wychodzących spod szyldu Hurom to wysoko podniesiona poprzeczka względem poprzedników. Poprzeczka, którą podnosi sam producent, dążąc do doskonałości oraz co najważniejsze, spełnienia marzeń swoich klientów. Technologia Easy Plus SST zastosowana w modelu wyciskarki H200 to gwarancja jeszcze większej wydajności względem poprzednich modeli i większej klarowności soku.

Serce wyciskarki, czyli nowoczesny silnik

Silnik w modelu H200 został zaprojektowany tak, aby był jeszcze bardziej cichy i wytrzymały. Bezszczotkowy silnik indukcyjny to przede wszystkim jeszcze niższe zużycie energii elektrycznej w odróżnieniu od produktów konkurencji! Efektywność, która znana jest użytkownikom poprzednich modeli wyciskarek marki Hurom została podniesiona na niespotykany nigdy dotąd poziom. Nie wpływa to jednak na kulturę pracy. Wyciskarka jednak nadal w ciszy, z ogromną dokładnością przygotuje dla nas nasze ulubione danie. Wytrzymałość urządzenia pozwoli cieszyć się nim przez długie lata przy minimalnym wkładzie pracy w jej konserwację.

Wałek ślimakowy zapobiegający utlenianiu

W tańszych i mniej zaawansowanych wyciskarkach do soków możemy spotkać się ze wałkiem pracującym na wysokich obrotach. Nie jest to dobre rozwiązanie dla świadomych klientów, którzy przygotowując każdego poranka w domu świeży sok wiedzą, że liczy się bezstratność wartości odżywczych i najlepsza klarowność. Obroty na poziomie 60 RPM w połączeniu z wysokim ciśnieniem pracy to najważniejsza zaleta ulepszenia, którego nie da się przeoczyć kosztując wyśmienite soki i desery wychodzące prosto z wyciskarki. Świder w modelu H200 został wykonany z polieteroimidu, który charakteryzuje się jeszcze większą wytrzymałością i sztywnością.

Elementy wyciskarki wolnoobrotowej H200

Ulepszona komora wsadowa – Mega Hopper

Wybierając nowy model wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H200 automatycznie pozbywamy się problemu wyciskania owoców w całości. Nie musimy już kroić produktów na mniejsze kawałki. Ilekroć próbowaliśmy umieścić całe jabłko w wyciskarce, napotykaliśmy na trudności wiążące się ze zbyt wąską komorą wsadową. Zastosowanie szerokiego otworu wsadowego o średnicy 14 cm oszczędza czas, ponieważ potrzeba go znacznie mniej do przygotowania świeżych soków wtedy, kiedy mamy na nie ochotę. Dodatkowo, komora wsadowa Mega Hopper została pozbawiona metalowych sit na rzecz innowacyjnych filtrów. Pozwalają one na przedostanie się kawałków owoców prosto do misy. Brak sit to też o wiele większa wygoda i sprawniejsze czyszczenie urządzenia, które wystarczy przepłukać bieżącą wodą po użyciu.

Elementy wyciskarki wolnoobrotowej H200

Filtry zamiast metalowego sita

Producent, tak jak w modelach H100/H100S pozbył się metalowych sit na rzecz łatwych w czyszczeniu filtrów. To innowacja, która ułatwia korzystanie z urządzenia. Wystarczy parę sekund pod bieżącą wodą i filtr znów nadaje się do wykorzystania!

Funkcja automatycznego wyciskania soku

Kwestia oszczędności czasu nieraz pojawia się przy opisach właściwości nowoczesnych wyciskarek wolnoobrotowych Hurom. Model H200 to jeszcze więcej innowacji idących w kierunku uproszczenia klientom codziennego użytkowania. Automatyczne wyciskanie daje możliwość umieszczenia wszystkich owoców i warzyw jednocześnie bez potrzeby kontroli. W tym czasie możemy zająć się resztą domowych obowiązków. Po powrocie czekać na nas będzie świeżo wyciśnięty sok, pełen niesamowitych właściwości!

Spełnienie potrzeb najbardziej wymagających

Mówi się, że nie można mieć wszystkiego. Ta zasada nie obowiązuje modelu H200, który przełamuje konwenanse w branży świeżo wyciskanych soków. H200 z serii All in One to świeże pełne witamin soki. To łatwe do granic czyszczenie każdej z części i cicha praca. To spełnienie potrzeb najbardziej wymagających, dbających o zdrowie użytkowników, którzy proces wyciskania soku traktują bardzo poważnie.