Hurom One Stop -  innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa !
04 Dec 2017

Hurom One Stop - innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa !

Hurom ONE STOP – innowacyjne urządzenie, skutecznie i bardzo efektywnie pozyskujące sok z warzyw, owoców, ziół i traw.

Uwagę w Hurom ONE STOP przyciąga szczególnie wyjątkowa misa, na której umieszczono pojemnik na owoce zaprojektowany na kształt dzbanka. Zaletą tego innowacyjnego rozwiąnia jest największy na rynku otwór wlotowy wynoszący 12 cm (taka jest średnica dzbanka). Dzięki zastosowaniu wewnątrz pojemnika efektywnego rozdrabniacza, wszystkie włożone do niego składniki są przed wyciskaniem odpowiedniej wilekości, co zasadniczo skraca czas na przygotowanie soku. Dodatkowo, nie musisz teraz stać przy wyciskarce, wystarczy wrzucać po kolei produkty do otworu wlotowego – wystarczy wszystkie składniki włożyć do dzbanka, aby po kilku chwilach cieszyć się z pysznego soku.

 

 

Hurom szczyci się wieloma prestiżowymi nagrodami w zakresie designu. One Stop również onieśmiela swoim pięknym wyglądem, wykonaniem z dużą dbałością o detale oraz zachwycającą linią. Wszystkie elementy wyciskarki zostały ułożone pionowo, w jednej linii. Dzięki temu urządzenie zajmuje znacznie mniej miejsca oraz jest szczególnie funkcjonalne i wygodne. Ponadto wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop jest dostępna w czterek pięknych kolorach podkreślających wyjątkowy wygląd urządzenia. Możesz wybrać wyciskarkę w kolorze platynowym, niebieskim, różowego złota lub czerwonym.

 

Bezpieczeństwo od zawsze było dla Huroma wartością nadrzędną. Wyciskarka One Stop została wyposażona w szereg czujników bezpieczeństwa. Dzięki temu nie ma możliwości uruchomienia urządzenia przy otwartej pokrywie (czy też w przypadku, kiedy zostało ono niepoprawnie zmontowane, np. po myciu). Dodatkowo, czyszczenie wyciskarki jest wręcz dziecinnie proste. Demontaż jest szalenie łatwy i dzięki niemu możesz dokładnie umyć i wyczyścić każdy zakamarek urządzenia. Również wewnętrzna zębatka jest łatwa do wyjmowania i dzięki temu masz możliwość jeszcze skuteczniej wyczyścić wyciskarkę. Również ponowny montaż jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Konstrukcja została maksymalnie uproszczona, aby montaż nie sprawiał żadnych trudności i był całkowicie intuicyjny. Uproszczono mocowanie wałka ślimakowego, a dzięki temu wystarczy go nałożyć pod dowolnym kątem i docisnąć, by sam wskoczył na odpowiednie miejsce. Ponadto, zastosowany w tym modelu urządzenia praktyczny uchwyt, daje możliwość łatwego przenoszenia elementów wyciskarki.

 

Czytaj więcej na : https://hurompolska.pl/one-stop/