Już jest! Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HWS do użytku profesjonalnego
24 May 2019

Już jest! Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HWS do użytku profesjonalnego

HWS PRO to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa marki Hurom stworzona do użytku profesjonalnego. Urządzenie to sprawdzi się doskonale we wszelkiego rodzaju restauracjach, barach czy juice barach. Pozwala na szybkie osiąganie zdrowych i pożywnych soków.

Technologia One Stop stosowana w wyciskarkach Hurom do użytku domowego zyskała uznanie użytkowników. One Stop łączy funkcjonalność i wygodę. Teraz technologia ta jest dostępna także w wyciskarce do użytku komercyjnego. Jest to pierwsze takie rozwiązanie na rynku. Kolejną innowacją jest dostępność dwóch zestawów wyciskających w standardzie. Takie połączenie, jakie Hurom oferuje swoim użytkownikom pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie trybu pracy do indywidualnych potrzeb. W skład zestawów wyciskających wchodzą:

  • duża i pojemna komora wsadowa One Stop pozwalająca na niemal bezobsługową pracę wyciskarki. Komora One Stop pozwala na jednorazowe umieszczenie w niej wszystkich składników soku. Następnie po uruchomieniu urządzenia wyciskanie soku odbywa się bez udziału człowieka. Całość bez potrzeby dokładania, bez konieczności nadzorowania wyciskarki,
  • standardowa, podwójna komora wsadowa Alpha znana już użytkownikom profesjonalnym z wcześniejszego modelu Hurom HW Professional. W odróżnieniu od pokrywy One Stop pozwala na wrzucanie warzyw i owoców w trybie ciągłym.

Do tego wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HWS Pro to także wydajniejszy silnik, większa komora, zmodyfikowany i ulepszony wałek ślimakowy i sito.

Dodatkowo wyciskarka Hurom HWS PRO posiada również możliwość regulacji gęstości soku, a przy tym wszystkim jest niebywale prosta w obsłudze i łatwa w myciu.