Ranking wyciskarek wolnoobrotowych
07 Mar 2018

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych

Jeśli planujecie zakup wyciskarki wolnoobrotowej, to z pewnością zauważyliście, że wybór nie jest łatwy. Trzeba zorientować się w wielu parametrach oraz dodatkowych funkcjach i udogodnieniach. Postanowiliśmy nieco pomóc w dokonaniu wyboru opisując w rankingu wyciskarek kilka najlepszych i najpopularniejszych urządzeń do wyciskania soków metodą wolnoobrotową.

Hurom H-Al One Stop

Wyciskarka Hurom H-Al,  to doskonały, nowoczesny sprzęt. Jego jakość i funkcjonalność doceniono i uhonorowano nagrodą podczas plebiscytu KitchenInnovation of the Year®.  Absolutną nowością w tym sprzęcie jest zastosowanie pokrywy One Stop. Wyposażona jest ona w dwa noże, które rozdrabniają i kroją składniki soku – tak, aby jego otrzymywanie było jeszcze szybsze i prostsze. Wystarczy całe owoce i warzywa wrzucić do misy i uruchomić wyciskarkę, a po chwili otrzymamy pyszny, zdrowy sok niemal zupełnie bez naszego udziału. Dodatkowo w wyciskarce Hurom H-Al znajdziemy cichy i oszczędny silnik indukcyjny oraz opatentowaną przez Hurom manetkę, która pozwala w łatwy i płynny sposób regulować gęstość soku. To urządzenie to nasz numer jeden.

Hurom H-AA

Nowością, która została zastosowana w modelu H-AA jest tacka przy otworze wlotowym. Dzięki niej rozsypywanie drobnych składników przestaje być problemem. Jak wszystkie urządzenia marki Hurom, tak i to wykonane jest z najwyższej jakości ULTEMu, który to materiał jest niesamowicie wytrzymały i w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Producent w standardzie dodaje dwa sita, do soków klarowanych oraz do musów. Jednak w modelu H-AA dodatkowo otrzymujemy sito do przygotowywania domowych lodów. W modelu H-AA został udoskonalony wylot pulpy w celu uniknięcia zatykania i łatwiejszego czyszczenia urządzenia.

Hurom HV

Hurom HV to reprezentant segmentu Classic w asortymencie producenta zajmującego się produkcją wyciskarek wolnoobrotowych klasy Premium. Urządzenie to – obok funkcjonalności – cieszy oko doskonałym w swej prostocie designem i najwyższą jakością wykonania. Wyciskarka posiada przezroczystą komorę, w której doskonale widać składniki soku na każdym etapie ich wyciskania. Hurom HV to również manetka do regulacji gęstości soku, wałek ślimakowy wykonany z ULTEMu oraz otwór wlotowy zakończony tacką. To wyciskarka, która jest doskonałą inwestycją w zdrowie.