WYCISKAJ TO CO NAJLEPSZE Z HUROM H100S
11 Jul 2019

WYCISKAJ TO CO NAJLEPSZE Z HUROM H100S

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100S  z serii EASY to najnowsze urządzenie do szybkiego i zdrowego przyrządzania świeżych soków. Jest ono wyposażone w szereg unowocześnień i innowacji, które ułatwiają i uprzyjemniają pracę z urządzeniem. Dzięki technologii wyciskania wolnoobrotowego wszystkie soki uzyskane przy pomocy Hurom H100S są zdrowe, pełne pektyn i substancji mineralnych cennych dla naszego zdrowia. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom dzięki wolnej pracy i miażdżeniu składników imituje proces ręcznego wyciskania soku.

Do tej pory dużym kłopotem użytkowników tego typu urządzeń były problemy z ich myciem. Poprzednik model Hurom H100 stanowił  przełom w kwestii mycia wyciskarki. Mycie stało się równie proste, co samo użytkowanie wyciskarki.

Jednak w modelu H100S  kilka istotnych innowacji okazało się zupełnym trafem w dziesiątkę, co skutkuję jeszcze większą oszczędnością czasu w procesie mycia urządzenia.

Hurom H100S wyposażono w dwa zintegrowane filtry, wewnętrzny i zewnętrzny. Precyzyjne nakładanie się na siebie otworów w obu filtrach pozwala na wyciśnięcie najwyższej jakości i klarowności soku,  a po skończonej pracy łatwym czyszczeniu . Dzięki  zastosowaniu filtrów zamiast sit wyciskarka osiąga czystość poprzez wyłączne opłukanie pod strumieniem bieżącej wody jej poszczególnych elementów.  Ostatecznie zmianom i udoskonaleniom poddano także samą misę, która pozbawiona jest teraz trudnych do wyczyszczenia zakamarków, w których mogą gromadzić się resztki.

 

 

Wyciskarka Hurom H100S jest jedną z  najmniejszych wyciskarek wolnoobrotowych od tego producenta. Jednocześnie nie straciła ona swojego uroku i wciąż zachwyca designem.

Kupując wyciskarkę Hurom H100S możemy wybierać spośród dwóch opcji kolorystycznych: czarnej oraz kości słoniowej. Kolor czerwony HUROM H100S  ukaże się jesienią.