HWS PRO to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa marki Hurom stworzona do użytku profesjonalnego. Urządzenie to sprawdzi się doskonale we wszelkiego rodzaju restauracjach, barach czy juice barach. Pozwala na szybkie osiąganie zdrowych i pożywnych soków.

Technologia One Stop stosowana w wyciskarkach Hurom do użytku domowego zyskała uznanie użytkowników. One Stop łączy funkcjonalność i wygodę. Teraz technologia ta jest dostępna także w wyciskarce do użytku komercyjnego. Jest to pierwsze takie rozwiązanie na rynku. Kolejną innowacją jest dostępność dwóch zestawów wyciskających w standardzie. Takie połączenie, jakie Hurom oferuje swoim użytkownikom pozwala na łatwe i szybkie dostosowanie trybu pracy do indywidualnych potrzeb. W skład zestawów wyciskających wchodzą:

  • duża i pojemna komora wsadowa One Stop pozwalająca na niemal bezobsługową pracę wyciskarki. Komora One Stop pozwala na jednorazowe umieszczenie w niej wszystkich składników soku. Następnie po uruchomieniu urządzenia wyciskanie soku odbywa się bez udziału człowieka. Całość bez potrzeby dokładania, bez konieczności nadzorowania wyciskarki,
  • standardowa, podwójna komora wsadowa Alpha znana już użytkownikom profesjonalnym z wcześniejszego modelu Hurom HW Professional. W odróżnieniu od pokrywy One Stop pozwala na wrzucanie warzyw i owoców w trybie ciągłym.

Do tego wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HWS Pro to także wydajniejszy silnik, większa komora, zmodyfikowany i ulepszony wałek ślimakowy i sito.

Dodatkowo wyciskarka Hurom HWS PRO posiada również możliwość regulacji gęstości soku, a przy tym wszystkim jest niebywale prosta w obsłudze i łatwa w myciu.