Ten bogaty w składniki sok wypłukuje toksyny
19 Dec 2017

Ten bogaty w składniki sok wypłukuje toksyny

Spożywanie zbyt dużych ilości alkoholu i przetworzonego jedzenia przeciąża nasz organizm i prowadzi do ospałości oraz problemów ze wzdęciami. Z tymi nieprzyjemnymi objawami można walczyć, pijąc sok zawierający trzy najlepsze detoksykujące składniki, jakie dała nam natura. Ta mieszanka sprawi, że poczujesz się lżejszy!

Burak – znakomicie oczyszcza jelita, wątrobę i układ trawienny – szczególnie wtedy, gdy spożywa się go na surowo lub w postaci świeżego soku. Buraki zawierają mnóstwo biotyny – rozpuszczalnej w wodzie witaminy B – która odgrywa kluczową rolę w metabolizowaniu białka, tłuszczu i węglowodanów.

 Marchewka – to jeden z najlepszych. warzywnych oczyszczacz, który wspomaga naturalne funkcje wątroby, nerek i układu trawiennego. Świeżo wyciśnięty sok z marchwi to łagodny środek na zatrzymanie płynów w organizmie, wzdęcia, problemy z trawieniem czy ogólne uczucie zmęczenia wynikające z często niezdrowego stylu życia.

Jabłko – jedno średnie nieobrane ze skórki jabłko zaspokaja ponad 10% naszego dziennego zapotrzebowania na błonnik. Czerwone jabłka dają słodszy sok, zielone – bardziej kwaskowy .

Wkładamy składniki na przemian do wyciskarki Hurom i mamy pyszny, zdrowy sok !

Składniki odżywcze:

Witaminy B, C, K, beta-karoten,

biotyna, kwas foliowy, wapń,

chrom, żelazo, magnez, mangan,

fosfor, potas; kwas jabłkowy; pektyna