Ranking wyciskarek wolnoobrotowych do 1000 złotych
14 Dec 2018

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych do 1000 złotych

 Masz w planach robienie domowych soków warzywnych i owocowych? Twoim celem jest wyciskarka wolnoobrotowa? Opinie w Internecie na temat poszczególnych modeli stanowią Twój drogowskaz? Ustaliłaś(eś), że na zakup sprzętu możesz przeznaczyć 1000 zł, dlatego potrzebny Ci ranking wyciskarek do 1000 zł? Zebraliśmy dla Ciebie informacje o kilku ciekawych modelach.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków do 1000 zł: czy to możliwe?

Czy wyciskarka do owoców i warzyw kosztująca w granicach 1000 złotych to w ogóle możliwe rozwiązanie? Oczywiście, że tak! 1000 złotych to całkiem spory budżet na zakup wyciskarki, ale jednocześnie dla większości z nas poważna kwota, dlatego chcielibyśmy spożytkować ją rozsądnie, na najlepszy możliwy sprzęt. Mamy nadzieję, że ten ranking wyciskarek do soków okażę się dla Ciebie pomocny!

Wyciskarka do soków HUROM HA

Wyciskarka ślimakowa do warzyw i owoców HUROM HA to model, który przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie kompaktowe rozwiązania. Dlaczego?

 • To wyciskarka pionowa, dlatego jej przechowywanie nie powinno nastręczyć kłopotów. Niewielkie rozmiary sprawiają, że ta jednoślimakowa wyciskarka do owoców HUROM doskonale sprawdzi się w niewielkich kuchniach.
 • Model HUROM HA jest wykonany z dbałością o stronę estetyczną, dzięki czemu z powodzeniem można ją postawić na kuchennym blacie.
 • Istotną cechą tego modelu jest łatwość czyszczenia, co może mieć szczególne znaczenie w przypadku osób, które obawiają się trudności z tym związanych.
 • Wyciskarka została wyposażona w sito do soków klarownych i sito do soków gęstych oraz blokadę kapania.
 • W trosce o wytrzymałość urządzenia, wałek ślimakowy wyciskarki został wykonany z ultemu.

Wyciskarka do soków HUROM HP (HP-PPE12)

Model HUROM HP (HP-PPE12) to kolejna wolnoobrotowa wyciskarka ślimakowa, która zasługuje na uwagę.

 • Urządzenie to wyciskarka pionowa, dzięki czemu może być odpowiednia dla osób, które dysponują niewielką ilością przestrzeni do przechowywania.
 • Dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego, wyciskarka pracuje nie generując hałasu.
 • Wałek wyciskarki został wykonany z ultemu.
 • Wyciskarka jest bardzo łatwa w obsłudze.
 • Model wyposażono w korek niekapek oraz sito do soków klarownych.
 • Podobnie jak w przypadku wcześniej opisywanego modelu, wyciskarka cechuje się doskonałym designem, dzięki czemu może stanowić ozdobę kuchni.

Wyciskarka do soków Matstone 6w1

Matstone 6w1 to pozioma wyciskarka do soków, którą możesz znaleźć w atrakcyjnych cenach. Wyciskarka została wyposażona w jeden ślimak.

 • Model posiada sito do soków klarownych. Ponadto, do jego wyposażenia należy także specjalna przystawka do lodów oraz mielenia.
 • Przy pomocy tej wyciskarki można przygotowywać soki z wielu produktów, co może mieć znaczenie dla osób ceniących sobie różnorodność.
 • Wałek ślimakowy wyciskarki działa z prędkością 80 obrotów na minutę.
 • Wyciskarka została wykonana z dbałością o stronę estetyczną urządzenia i posiada silnik o mocy 200 W.

Ręczna wyciskarka Lexen Healthy Juicer 3G model 2013

Ta ręczna wyciskarka do soków na zimno to propozycja dla osób, którym wyjątkowo zależy na niskiej cenie!

 • Dzięki temu że wyciskarka jest napędzana ręcznie i działa niezależnie od źródła prądu, można ją zabierać ze sobą w podróż.
 • Wyciskarka jest łatwa w obsłudze, a jednocześnie daje możliwość przyrządzania soków z różnych produktów.
 • Czyszczenie i użytkowanie wyciskarki jest bardzo proste, co może mieć duże znaczenie dla osób szukających taniego, ale funkcjonalnego urządzenia.

Najlepsza wyciskarka do soków: ranking!

Przedstawiliśmy cztery modele wyciskarek, których ceny nie przekraczają 1000 złotych, kolejność jest przypadkowa. Na rynku można znaleźć o wiele więcej funkcjonalnych wyciskarek w tej cenie. Podejmując ostateczną decyzję, warto sprawdzić opinie na temat wyciskarki do soków. Ponadto, dobrym rozwiązaniem jest także samodzielne porównanie wyciskarki do soków. Dlaczego? Taki test wyciskarek do soków może pomóc nam w wybraniu urządzenia, które najpełniej odpowie na nasze potrzeby. Należy jednak pamiętać, że cena wyciskarki do soków nie powinna być dla nas jedynym czynnikiem branym pod uwagę w czasie zakupów.

Umiejętne porównanie wyciskarek wolnoobrotowych powinna przede wszystkim oznaczać skonfrontowanie własnych potrzeb. Wyciskarka do owoców, warzyw i ziół powinna być dopasowana do oczekiwać klienta. Zastanów się, czy w Twoim przypadku lepsza będzie jednoślimakowa czy dwuślimakowa wyciskarka. Miej na uwadze dostępne rodzaje wyciskarek i określ, jakie dodatkowe funkcje urządzenia mają dla Ciebie podstawowe znaczenie. Ranking wyciskarek do owoców i warzyw, na przykład ranking najlepszych wyciskarek dwuślimakowych, jeśli na taki sprzęt ostatecznie się zdecydowaliśmy,  może okazać się bardzo pomocnym rozwiązaniem!

REASUMUJĄC: jaka wyciskarka do soków jest najlepsza? Ta, która spełnia Twoje oczekiwania. Właśnie dlatego, proces zakupowy zacznij od ich skonkretyzowania. Swoje podstawowe wymagania możesz spisać na kartce, to powinno ułatwić poszukiwanie odpowiedniego sprzęt. Wykonując porównanie wyciskarek Hurom lub sprzętu innych marek, zwróć uwagę na opinię użytkowników. Decyzję dotyczącą zakupu przemyśl, w końcu wyciskarka ma Ci towarzyszyć przez dłuższy czas.

Wyciskarka Hurom DU Chef

Idealna do wyciskania soków z jarmużu, szpinaku i trawy pszenicznej

Wyciskarka Hurom H-AA Alpha

Niskie obroty i kształt wałka ślimakowego gwarantują uzyskanie w pełni wartościowego soku, niespienionego i nieutlenionego

Wyciskarka Hurom H100

Łatwy montaż, obsługa i szybkie mycie

Być może zainteresuje Cię...

hurom-h200
Hurom H100
HUROM H200 ALL IN ONE - WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW
HUROM H100S - WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW - MYCIE W 5 SEKUND, INNOWACYJNE FILTRY
HUROM H100 - WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW - MYCIE W 5 SEKUND, INNOWACYJNE FILTRY