Badania i rozwój

Firma Hurom nieustannie dokłada wszelkich starań, aby być pionierem innowacyjności. Dlatego też do życia powołane zostało Centrum R & D Hurom. Jest to miejsce, w którym najważniejszy jest rozwój. Centrum to stale przeprowadza testy i badania, aby na ich podstawie ulepszać asortyment produkowanych przez firmę Hurom wyciskarek wolnoobrotowych, wyposażając je w coraz to nowsze i jeszcze nowocześniejsze usprawnienia. Centrum R & D Hurom zajmuje się również opracowywaniem składów i receptur soków, które mogą być wykorzystywane przez klientów Juice Therapy.

001

002

Pomieszczenie Rozwoju

Dla Centrum R & D Hurom bardzo ważne jest również podnoszenie świadomości na temat zdrowia oraz zdrowego odżywiania i stylu życia. Zarówno dla producenta, jak i pracowników Centrum ważne jest, aby zmieniać złe nawyki żywieniowe ludzi na całym świecie i w ten sposób ratować ich zdrowie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii drukarek 3D, badania nad żywnością i produktami są jeszcze skuteczniejsze i bardziej efektywne. 40-letnie doświadczenie w tego typu pracy daje Centrum R & D Hurom ogromne pole do działania.

 

003

Laboratorium analityczne

Dodatkowo Centrum R & D Hurom wyposażone jest w nowoczesne laboratorium analityczne. W miejscu tym badacze analizują wpływ stosowania technologii wolnoobrotowego wyciskania na zdrowie człowieka. Ważne jest nie tylko, aby soki sporządzane były na najnowocześniejszym sprzęcie, ale również – a może przede wszystkim – aby wytwarzane były z naturalnych, świeżych, zdrowych produktów najwyższej jakości. Technologia wolnoobrotowa pozwala uniknąć utraty witamin i enzymów, jak to ma miejsce przy uzyskiwaniu soku z wykorzystaniem blenderów czy tradycyjnych sokowirówek.

 

004

Pomieszczenie kontroli produktów

W pomieszczeniu kontroli produktów Centrum R & D Hurom odbywają się liczne badania specjalistyczne mające na celu przedłużenie przydatności do spożycia wielu produktów spożywczych. Żywność jest badana za pomocą nowoczesnej aparatury; wszystko po to, aby móc wytwarzać produkty zdrowotne łatwe w codziennym stosowaniu. Do tego celu wykorzystywane są aparatury do mierzenia temperatury, trójwymiarowe mierniki, uniwersalna aparatura testująca, ale i urządzenia testujące na zasadzie sprayu solnego, jak również aparatura testująca sprawność silnika, sprzęt do analizy fluorescencyjno x liniowej. Wszystkie badania przeprowadzane są z najwyższą dokładnością i dbałością o szczegóły.

005

Pomieszczenie badań nad recepturami (Faitos)

Niezwykle ważne w Centrum R & D Hurom jest pomieszczenie badań nad recepturami (Faitos). Dział ten zajmuje się opracowywaniem receptur produktów spożywczych i tym samym dąży do zmiany na lepsze zwyczajów żywieniowych całego współczesnego społeczeństwa – aby ludziom nie tylko żyło się lepiej i wygodniej, ale przede wszystkim zdrowiej! Dzięki nieustannie prowadzonym badaniom, w oparciu o najświeższe i najzdrowsze produkty, opracowywane są receptury soków, które zapewniają maksimum wartości odżywczych, zdrowotnych i smakowych.

006

Firma Hurom już niejednokrotnie udowodniła, że tworząc nowe produkty wsłuchuje się w głosy swoich klientów i wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Jest to możliwe dzięki spotkaniom odbywającym się w pokoju prezentacji. To szczególne miejsce, gdzie przedstawiciele firmy spotykają się z klientami, aby wysłuchać ich opinii oraz zaprezentować najnowocześniejsze technologie stosowane przez markę Hurom.