Badania i rozwój

Rola Centrum R & D Hurom nie kończy się na usprawnianiu standardowych produktów.
Od tworzenia nowych produktów w ramach nieustannego rozwoju, przez wytwarzanie różnorodnych receptur soków, powstały z myślą o konsumentach Juice Therapy System firmy Hurom, jest esencją Centrum R & D Huron.

001

002

Pomieszczenie Rozwoju

Nieustanne wysiłki w badaniach produktów mających na celu polepszanie zdrowych zwyczajów żywieniowych współczesnego społeczeństwa.

W ciągu 40 lat swojego istnienia badania firmy Hurom skupiały się na nieustannych badaniach produktów mających na celu polepszanie zdrowych zwyczajów żywieniowych współczesnego społeczeństwa. W tym celu zaprojektowane produkty, których praktyczne formy są realizowane za pośrednictwem drukarek 3D, służą ciągłemu rozwojowi produkcji i badaniom technologii dla dobra ludzkości.

003

Laboratorium analityczne

Marząc o 100% naturalnych składnikach zastosowanych w perfekcyjnie dopracowanych technologiach.

Stosując standardową wysokoprędkościową elektroniczną sokowirówkę działającą na zasadzie termiczno-szokowej utrata wartości odżywczych przez miąższ jest często znaczna; użycie niskoprędkościowej wyciskarki do soków umożliwia uzyskanie wielu w 100% naturalnych produktów, które są następnie poddawane dalszym badaniom pod kątem wartości odżywczych.

004

Pomieszczenie kontroli produktów

Mając na celu długoterminowe wytwarzanie łatwych w zastosowaniu produktów zdrowotnych.

Za pomocą aparatury do mierzenia temperatury, trójwymiarowych mierników, uniwersalnej aparatury testującej, aparatury testującej na zasadzie sprayu solnego, aparatury testującej sprawność silnika, sprzętu do analizy fluorescencyjno x liniowej itp badane i testowane są techniki zwiększające koherencję i wytrzymałość produktów i zapewniające jak najmniejszą utratę wartości odżywczych.

005

Pomieszczenie badań nad recepturami (Faitos)

Badania receptur z myślą o poprawie zwyczajów żywieniowych współczesnego społeczeństwa.

Podczas sprawdzania ekstrakcji wielu typów 100% świeżych składników oraz analizy ich składu, jak również degustacji w pokoju testów, badane są jednocześnie możliwości ciągłego zwiększania wartości odżywczych soków i receptur w celu polepszenia zwyczajów żywieniowych współczesnego społeczeństwa.

006
Firma Hurom umożliwia spotkania z klientami w pokoju prezentacji, podczas których wysłuchiwane są ich opinie; klienci mają również możliwość sprawdzenia na własne oczy technologii Hurom.

Od pierwszych produktów firmy Hurom, do jej najnowszych modeli, klienci mają możliwość osobistego sprawdzenia, w pokoju prezentacji, surowych materiałów Hurom objętych rozpoznawanymi na całym świecie patentami. Klienci mogą oprócz tego zaobserwować technologie Hurom oraz podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.