Odtwórz wideo

Technologia

Sztuka wyciskania soków

Nasza autorska technologia wyciskania świeżych owoców i warzyw polega na ich powolnym wyciskaniu przy użyciu wysokiego ciśnienia.Wykorzystuje ona unikalne techniki wyciskania, filtrowania oraz mieszania, które pozwalają na otrzymywanie soków najwyższej jakości.Nasze wyciskarki zostały stworzone po to, aby wydobywać z produktów to co najlepsze, a dodatkowo przeciwdziałać ich utlenianiu oraz przegrzewaniu się.

Działanie

Powolne wyciskanie

Nasze wolnoobrotowe wyciskarki odpowiadają za dostarczanie w pełni naturalnych soków, całkowicie pozbawionych dodatków wody, lodu oraz chemicznych dodatków. Wbudowane w nich filtry, izolują włókna i inne gorzkie części owoców i warzyw, tym samym dostarczając w pełni klarowne i przepyszne soki.
Wyciskarki do soków Hurom - Nagrody za DESIGN

Nagrody

Międzynarodowe uznanie

Nasza marka jako firma dostarczająca wysokiej jakości wyciskarki do soków, jest znana na całym świecie. Najlepszym tego przykładem są liczne nagrody, którymi regularnie wyróżniane są nasze produkty. Ich najlepszymi przykładami są: Red Dot Award, iF Product Design Award, International Design Excellence Awards (IDEA). Ponadto, nasza opatentowana technologia powolnego wyciskania została uznana przez ponad 100 różnych instytucji.

Soki

Łatwość użycia

Wierzymy, że najlepszy sok to taki, który jest prosty w przygotowaniu. Właśnie dlatego stworzyliśmy urządzenie, z którego korzystanie każdego dnia jest nie tylko łatwe (w obsłudze, a nawet czyszczeniu), ale sprawia ogromną przyjemność.