Odtwórz wideo

Prosty montaż

Nasze wolnoobrotowe wyciskarki posiadają specjalne komory do przetwarzania składników, które wyposażone są w świder, sito, obrotową szczotkę oraz niezawodny silnik. Elementy te można rozdzielać, aby w prosty sposób demontować oraz ponownie montować całe urządzenia. Nasze wyciskarki mają ponadto specjalny system zamykania, odpowiadający za bezpieczeństwo ich użytkowania.

Łatwe wyciskanie

Nasz cel to dostarczanie radości, jaką jest codzienne smakowanie świeżych, zdrowych i wyśmienitych soków.
Urządzenia, które oferujemy pozwalają na tworzenie wyjątkowych kompozycji wykonywanych przy użyciu najróżniejszych wariantów produktów – zarówno miękkich, jak i twardych owoców i warzyw, orzechów, soi, mleka, z których mogą powstawać soki, sosy, marynaty, a nawet jedzenie dla niemowląt.
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Wskazówki

W celu uzyskania najlepszego soku – dostosuj pozycje dźwigni do rodzaju składników, które chcesz wycisnąć. Mechanizm o nazwie Auto-Pulp zadba już o to, aby cały w pełni wartościowy sok został zachowany, a wyciśnięte resztki – znalazły się w odpowiednim pojemniku na odpadki. W celu umycia wyciskarki – przesuń dźwignię do pozycji półzamkniętej, następnie przepłucz ją wodą, aby pozbyć się resztek miazgi. Jeszcze dokładniejsze umycie urządzenia zapewni Ci jego pełne otwarcie, którego dokonasz przesuwając dźwignię do pozycji otwartej.

Bezpieczne wyciskanie

Ochrona użytkowników naszych urządzeń (w tym także dzieci) jest dla nas niezwykle ważna. Właśnie dlatego, wszystkie produkty marki Hurom są w 100% wolne od BPA, a ponadto nie posiadają metalowych ostrzy ani innych ostrych elementów. Dodatkowym zabezpieczeniem wyciskarek są wąskie zbiorniki, do których wnętrz nie dostaną się nawet najmniejsze dłonie.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Łatwe mycie

Wyciskarkę umyjesz szybko i sprawnie, używając do tego jedynie bieżącej wody oraz szczotki.
Proces ten będzie dla Ciebie prostszy jeszcze z jednego powodu – każdy element jest bowiem odłączany, zapewniając Ci tym samym jeszcze większą swobodę i wygodę mycia.