Bądź bliżej natury

Zachód słońca, wiatr i woda. Hurom Juice Cafe jest naszym własnym sposobem na pokazanie ludziom radości, jaka kryje się za naszymi sokami. W ramach projektu propagujemy korzyści płynące ze spożywania w pełni naturalnych i świeżych warzyw oraz owoców. Pomagamy odkrywać, w jaki sposób wpływają one na ludzki organizm, a także uczymy nawyków powolnego i zdrowego jedzenia.

Tworzymy nową kulturę picia soków

Pomagamy ludziom odkrywać, w jaki sposób produkty Hurom mogą zmienić ich życie – czyniąc je nie tylko zdrowszym, bardziej naturalnym, ale także smaczniejszym. Pragniemy, aby picie świeżo wyciskanych soków stało się ich codzienną czynnością, wykonywaną nie tylko z poczucia obowiązku, ale przede wszystkim z myślą, że robią coś bardzo dobrego dla swojego organizmu – dostarczając mu soki bazujące na w pełni zdrowych i naturalnych produktach (bez dodatków wody, cukru czy innych ulepszaczy).

Znajdziesz nas na całym świecie

Nasze kawiarnie możesz spotkać w Stanach Zjednoczonych, Europie, Chinach oraz wielu innych azjatyckich krajach. W każdym z nich wykorzystujemy lokalne, zdrowe produkty, z których wyciskamy smaczne i świeże soki. Odwiedź jedną z naszych lokalizacji, aby doświadczyć niezwykłego smaku odżywczych, zdrowych i odświeżających soków!