Pomagamy w tworzeniu lepszych i zdrowszych soków

W Hurom skupiamy się na tworzeniu rozwiązań mających na celu minimalizowanie utraty wartości odżywczych, przeciwdziałanie utlenieniu się produktów, a także ograniczanie ich przegrzewania. Wszystko po to, aby nasze urządzenia zapewniały Ci świeże i zdrowe soki – pełne naturalnego smaku.
Efektem naszych działań jest unikalna technologia wolnoobrotowego wyciskania warzyw i owoców.

Używamy innowacji, aby dawać Ci nowe możliwości

Sekretem smaku i wartości soków tworzonych z pomocą urządzeń Hurom jest nasza technologia wolnoobrotowego wyciskania. Została ona zaprojektowana z myślą o tym, aby wykorzystywać maksimum wartości, jakie mają w sobie owoce i warzywa, jednocześnie dając Ci pełnię wygody podczas codziennego użytkowania. Za jej pomocą wyciśniesz zarówno owoce, warzywa, a nawet orzechy, z których przyrządzisz wyjątkowy sok – pełen witamin, minerałów, błonnika oraz innych składników potrzebnych Twojemu organizmowi.

Świder

Wyciskający z natury to, co najlepsze!

To za jego sprawą otrzymujesz doskonały sok – pełen wartości odżywczych.

Sito

Pozbywające się wszelkich zanieczyszczeń!

To ono zatrzymuje wszystkie niechciane szczątki warzyw i owoców. Daje Ci pewność, że Twój sok będzie czysty i klarowny.

Szczotka

Dbająca o kolor Twojego soku!

Dzięki niej, Twój sok ma piękną barwę, świetny aromat i doskonały smak – nawet jeśli został przygotowany z różnych produktów.
0

RPM

01. Świder

Sztuka zachowywania wartości odżywczych

Dziesiątki, a nawet setki tysięcy obrotów na minutę mogą powodować utlenianie się soków. Samo wysokie ciśnienie to niestety za mało, aby zahamować ten proces. Do tego potrzeba odpowiedniej technologii, którą posiada właśnie nasz świder. Jest on wykonany z wytrzymałego plastiku (PEI), który idealnie sprawdza się w warunkach bardzo wysokiego ciśnienia. Obracający się z prędkością 43 rpm świder skutecznie zapobiega procesowi utleniania się soków, jednocześnie dbając o to, aby zachowywały one pełnię wartości odżywczych.

02. Sito

Wydajność potwierdzona precyzją i dokładnością wyciskania

Sito pokrywają małe, bo jedynie 0,3-milimetrowe otwory odpowiadające za nadawanie sokom delikatnej i aksamitnej konsystencji. Dodatkowo, wyposażone jest w 2 oddzielne filtry o różnych rozmiarach, których rolą jest jeszcze dokładniejsze wyciśnięcie soku. Tak samo jak świder, sito wykonane jest w wysokiej jakości plastiku (PEI), tutaj dodatkowo towarzyszącego stali nierdzewnej. Połączenie to pozwala na efektywną pracę nawet pod bardzo wysokim ciśnieniem.

03. Szczotka

Połączenie kolorów natury

Wirująca szczotka odpowiada za wygląd soków produkowanych za pomocą wyciskarki. Miksuje ze sobą wszystkie składniki, aby następnie tworzyć wyjątkowe kompozycje, pełne smaku i aromatu.

04. Dźwignia

Obsługa prostsza niż się wydaje

Dźwignia pozwala na pełną kontrolę gęstości soku. Ustawiając ją na odpowiedniej pozycji, to Ty decydujesz, jaki sok otrzymasz. Czy będzie to w pełni aksamitny i gładki napój, czy też gęsty sok pełen kawałków owoców i warzyw.

05. Korek

Dodatkowa wygoda użytkowania

Poręczny korek daje Ci komfort czystości, ale sprawia, że za jego pomocą możesz tworzyć nieszablonowe kompozycje smakowe – chociażby miksując ze sobą różne produkty.

06. Silnik

Ciche i żywotne serce wyciskarki

Znany ze swojej efektywnej, jednakże bardzo cichej pracy. Docenisz to zwłaszcza przygotowując swój ulubiony posiłek w całkowitej ciszy. Cechą, na którą również zwrócisz uwagę jest ogromna wytrzymałość wyciskarki, dzięki której będzie Ci ona towarzyszyła przez długie lata bezproblemowego użytkowania.