Tworzymy korzyści dla ludzi

Powstanie, jak i rozwój naszej firmy opierały się na ludziach. Od zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy ich zdrowie, szczęście oraz dobre samopoczucie – nasze korzyści wynikające z oferowanych produktów zostawiając daleko w tyle.

Podstawą naszej działalności oraz technologicznego rozwoju jest skupianie się na ludziach, a nie na profitach. Właśnie taka postawa pozwala nam tworzyć nową kulturę odżywiania – bazującą na zgodności z naturą. Wierzymy bowiem, że to właśnie za naszą sprawą ludzie zauważą i zaczną doceniać znaczenie zdrowego życia.

Bliżej natury, bliżej Ciebie

Rozwój naszych technologii skupia się głównie na zdrowiu. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że tylko w pełni naturalne i spożywane w odpowiednich ilościach, warzywa oraz owoce są kluczem do zdrowego i długiego życia.
Ważną rolę odgrywają w tym wszystkim świeżo wyciskane soki. To dzięki nim bowiem wszystkie najważniejsze składniki odżywcze podawane są w sposób najprostszy i najbardziej efektywny pod względem ich przyswajania przez organizm.

Założyciel marki Hurom – Youngki Kim od zawsze miał tylko jedno marzenie: chciał pomagać ludziom w odkrywaniu dróg i sposobów włączania natury w jej najczystszej postaci, do ich codziennego życia. Pragnął, aby dostarczać im rozwiązania pozwalające na spożywanie warzyw i owoców w jak najefektywniejszy sposób. Właśnie tak powstał Hurom.

Pochodzący z natury, odkryty przez naukę

Założyciel marki mierzył się z wieloma wyzwaniami związanymi zarówno z przeciwdziałaniem utlenianiu się produktów, utratą ich wartości odżywczych, czy też sposobem wykorzystania nasion i skórek pochodzących z warzyw i owoców.
Po wielu nieudanych próbach, spędzonych na poszukiwaniu najefektywniejszej metody wyciskania – doszedł on do wniosku, że jedynym sposobem pozwalającym na najlepsze wykorzystanie składników, jest ich powolne wyciskanie pod wysokim ciśnieniem.
Właśnie wtedy wynalazł, a następnie opatentował unikalną technologię powolnego wyciskania, która pozwalała na zachowywanie pełnej wartości odżywczej, smaku, zapachu oraz świeżości wyciskanych warzyw i owoców.
Następnie, urządzenia Hurom zostały wzbogacone o dodatkowe funkcjonalności (np. cichą pracę), które uczyniły z nich idealne wyciskarki do codziennego, domowego użytku.

Technologia z korzyścią dla ludzi

Rozwój naszych technologii zaczęliśmy od postawienia sobie za cel zbliżanie ludzi do natury. Pragnęliśmy, aby odkrywali oni zalety zdrowego trybu życia płynącego wprost z naturalnego odżywiania. Ta idea zaprowadziła nas do wynalezienia technologii wolnoobrotowego wyciskania owoców i warzyw – pozwalającej na zachowanie maksymalnych wartości odżywczych. Nasze wyciskarki zapobiegają utracie najważniejszych składników odżywczych, utlenianiu, a nawet przegrzewaniu się produktów. Właśnie to czyni z nich doskonałe urządzenia pozwalające na delektowanie się świeżo wyciśniętymi sokami – własnoręcznie i w zaciszu własnego domu.

Natura w najczystszej postaci

Założyciel naszej marki miał nadzieję, że jego produkty będą miały wpływ na poprawę zdrowia ludzi. Towarzyszyła mu wiara, że maksymalne wykorzystanie składników odżywczych (bez ich zbędnej utraty), może nie tylko wpływać na zdrowie organizmu, ale także zachowywać jego młody wygląd i przeciwdziałać starzeniu. Świeże warzywa i owoce (bogate w enzymy, witaminy, minerały, a nawet błonnik), są bowiem doskonałymi narzędziami pozwalającymi na przeciwdziałanie chorobom i zachowywanie świetnej kondycji całego ciała.

Centrum badawcze

Profesjonalne centrum badawcze marki Hurom przeprowadza liczne testy i badania mające na celu sprawdzanie efektywności odżywiania. Poza tym, centrum rozwija swoje własne receptury, a także wykonuje dziesiątki badań związanych z działaniem soków (np. ich wpływu na zdrowie).

Laboratorium

Laboratorium działające w ramach firmy Hurom ma z kolei za zadanie poszukiwanie nowych sposobów rozwoju produktów, które mogą usprawniać życie każdego człowieka. Codziennie, dziesiątki naukowców pracują w laboratorium, aby odkrywać, tworzyć oraz rozwijać produkty marki Hurom. Tak, aby były jeszcze efektywniejsze i jeszcze lepiej wspierały zdrowie i zachowanie dobrej kondycji.

Zdrowie ponad wszystko, od 1974 roku

Hurom jest firmą, która od początku swojego istnienia pracuje dla dobra ludzkości. Fundamentem naszej działalności, jak i całą filozofią towarzyszącą każdej wykonywanej czynności jest skupienie wokół technologii i produktów, które promują zdrowy tryb życia. Naszym celem jest dostarczanie wszechstronnych urządzeń, dzięki którym ludzie zaczną zwracać uwagę na to, co jedzą. Zaczną dostarczać swoim organizmom najlepszych składników odżywczych i po prostu dbać o swoje zdrowe i długie życie.

Youngki Kim, Założycie i Prezes