Wizja i filozofia

Hurom z myślą o lepszym jutrze – Wizja Hurom

Oferujemy nowoczesne wyciskarki o najbardziej zaawansowanej technologii. Hurom zobowiązuje się do świadczenia innowacyjnych usług oraz ciągłego doskonalenia technologii, aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość i nieustanny rozwój.

Słuchamy głosu naszych klientów
Konkurencyjna pozycja Hurom wywodzi się z połączenia jakości i bezbłędnej obsługi klienta. Klienci otrzymują od nas pełnię informacji potrzebnych do dokonania idealnego wyboru z myślą o ich zdrowiu. Naszym głównym priorytetem jest satysfakcja klienta.

Proponujemy prozdrowotne rozwiązania z myślą o zdrowiu naszyych klientów
Hurom otworzy centrum badań nad odżywianiem, gdzie doświadczony zespół składający się z dietetyków, specjalistów ds. żywienia, kucharzy, doradców ds. medycznych będzie oferował klientom pomoc w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Nasi niezawodni, pełni pasji pracownicy z centrum obsługi klienta z myślą o satysfakcji klienta
W Hurom wierzymy, że dobry pracownik to szczęśliwy pracownik, dlatego zapewniamy dogodne warunki oparte na indywidualnych potrzebach. Wspieramy pracowników w rozwijaniu swoich zdolności oraz pasji, doceniamy kreatywne myślenie a także kulturę organizacyjną. Pracownicy Hurom nieustannie doskonalą swoje zdolności, co przekłada się na poziom ich pracy i większe zadowolenie klientów.

Firma wierna swojej filozofii

Od czasu założenia Hurom w 1974 firma rozwijała technologię prowadząc nieprzerwaną działalność badawczo-rozwojową w trosce o ludzi i z myślą o przyczynieniu się do poprawy stanu zdrowia ludzkości dzięki zdrowej diecie i kulturze zdrowego odżywiania się na globalnym rynku kuchennych urządzeń AGD.