Hurom H200 All in One – wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem

Wyciskarka do soków Hurom H200 Easy Plus to rewolucyjny sprzęt w swojej klasie, który umożliwia przygotowanie licznych potraw i dodatków. Wyciskarka z dużym otworem jest stosunkowo niewielka jak na możliwości, które oferuje. Dzięki systemowi automatycznego wyciskania cały proces tworzenia soku jest uproszczony do minimum. Wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem pracuje cicho, dlatego umożliwia przygotowanie soków nawet w nocy, przed położeniem się spać, albo wczesnym rankiem, gdy domownicy jeszcze nie wstali. Dodatkowo, wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem samodzielnie przeprowadzi cały zaplanowany proces w trakcie którego możesz zająć się innymi sprawami.

Wyciskarka wolnoobrotowa na całe owoce Hurom Easy Plus została zaprojektowana w taki sposób, aby radzić sobie z wieloma zadaniami naraz. Umożliwia nie tylko przygotowanie smacznych soków bez konieczności krojenia owoców i warzyw na małe kawałki – to dzięki dużej komorze wsadowej – ale również daje szansę na przygotowanie dżemów, ciast, deserów, smoothies, a nawet mleka roślinnego i lodów. Wyciskarka na całe owoce All in One dobrze pracuje zarówno z twardymi warzywami i owocami, takimi jak marchewki, buraki, jak również z miękkimi pomidorami oraz warzywami liściastymi, na przykład jarmużem albo trawą pszeniczną.

Różne wariacje kolorystyczne

Hurom H200 – wyciskarka na całe owowce z technologią Easy Plus SST

Autorska, innowacyjna technologia znana już wszystkich posiadaczom poprzednich urządzeń marki Hurom. Wyciskarka wolnoobrotowa na całe owoce posiada wałek ślimakowy będący integralną częścią urządzenia, który pracuje z prędkością 43 obrotów na minutę. Umożliwia to dokładne miażdżenie owoców i warzyw znajdujących się w komorze wsadowej. Wysokie ciśnienie i niskie obroty – dzięki temu otrzymujemy klarowny sok nie tracąc żadnych właściwości i witamin. System wolnoobrotowego wyciskania zapobiega utlenianiu i pozwala na zachowanie najwyższej jakości wszystkich składników, z których chcemy przygotować napój. Wyciskarka na całe owoce Hurom H200 All in One powoli i po cichu wyciska z owoców i warzyw wszystko to, co najlepsze nie angażując Cię przy pracy. Wystarczy, że wrzucisz wszystkie składniki do komory Mega Hopper, naciśniesz jeden przycisk a urządzenie wykona wszystko za Ciebie.  Maksymalna satysfakcja i wysoka kultura pracy.

Pojemna Komora Wsadowa


Otwór wsadowy o średnicy 14 cm umożliwia włożenie do urządzenia większości typów warzyw lub owoców w całości. To ogromna oszczędność czasu, której w przypadku korzystania z produktów konkurencyjnych firm możemy nie doświadczyć. W wyciskarkach prezentowanych przez konkurencję stosowana jest często o wiele bardziej skomplikowana konstrukcja komory wsadowej, która nakłada na użytkownika obowiązek krojenia owoców na drobniejsze części. H200 All in One to oszczędność czasu i przestrzeni w kuchni. Sporządzanie ulubionego soku jest szybkie i bezproblemowe.

Automatyczne wyciskanie

 
Samoczynne wyciskanie soku to niesamowita kuchenna przygoda dla osób korzystających z modelu H200! Dzięki tej zaawansowanej funkcji, znanej z wyciskarki H-AI ONE STOP jedyne, co trzeba zrobić, to napełnić komorę wsadową swoimi ulubionymi owocami czy warzywami i wrócić do codziennych obowiązków. Wyciskarka Hurom H200 całą pracę wykona za Ciebie. Funkcja automatycznego wyciskania soku opiera się na perfekcyjnym zaprojektowaniu urządzenia, które od teraz może automatycznie przenosić składniki prosto do misy. Wystarczy włączyć wyciskarkę i poczekać, jak skończy pracę. 

Łatwe i szybkie czyszczenie

 
W najnowszym modelu wyciskarki H200 All in One zostały zastosowane filtry wewnętrzne i zewnętrzne dobrze znane z wyciskarek H100 i H100S. Czyszczenie filtrów i całego urządzenia staje się jeszcze łatwiejsze i mniej czasochłonne. Filtry skutecznie zatrzymują także kawałki owoców, które niekoniecznie chcemy, aby trafiły do misy. Po skończonej pracy urządzenia filtry wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą i z powrotem umieścić w wyciskarce. Czyszczenie wyciskarki H200 staje się wręcz przyjemnością. Wystarczy 5 sekund i gotowe

Estetyka na miarę naszych czasów 

 
Trendy się zmieniają. Z roku na rok zmieniają się najpopularniejsze kolory, będące hitem danego sezonu. Marka Hurom podążając za estetycznymi i designerskimi potrzebami klientów stawia na nowoczesność i starannie dobrane kolory. Korpus główny w modelu Hurom H200 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Starannie zaprojektowana konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne dzięki zastosowaniu plastiku ABS. Design, najwyższej jakości materiały wykorzystane przy procesie produkcji i dopracowane, nieszablonowe wykończenie spodoba się najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy wiedzą, jaki sprzęt chcą widzieć w swoim gospodarstwie. Wyciskarka zajmuje niezwykle mało miejsca, dlatego sprzęt ten zmieści się dosłownie wszędzie, gotowy do użytku wtedy kiedy chcemy.

Dane Techniczne i wyposażenie

 
Technologia wyciskania:
All In One SST
Pojemność misy:
500 ml
Obroty wałka ślimakowego:
43 obr/min
Materiał obudowy:
Tworzywo
Wymiary (G x S x W):
176 x 286 x 445
Waga:
6,5 kg
Moc silnika:
200W
Średnica otworu wsadowego:
14 cm
 
Manetka regulacji gęstości soku:
NIE
Filtr do gęstych soków:
TAK
Filtr do klarownych soków:
TAK
Squeezer do cytrusów:
NIE
Stojak na akcesoria:
NIE
Forma do tofu:
NIE