HISTORIA

Nasze wyciskarki do soków od lat projektowane są w duchu całkowitego zaangażowania w prowadzenie zdrowego trybu życia, idea ta do tej pory wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Była to ekscytująca podróż, podczas której dojrzeliśmy a wraz z nami nasi lojalni klienci nieustannie nas wspierający. Chcielibyśmy podziękować i obiecać, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby utrzymać zaufanie którym, zostaliśmy obdarzeni.

ZACZĘŁO SIĘ OD MARZENIA

Zaczynaliśmy przygodę z Hurom w Korei, od kilku prostych narządzi i marzeń:  znaleźć sposób na przygotowanie pysznego soku zachowując przy tym witalne składniki odżywcze. Przy pomocy narzędzi ręcznie stworzyliśmy pierwszy prototyp, który stał się początkiem długiej drogi do szczytowych osiągnięć w technologii wyciskania soku.

JAK STALIŚMY SIĘ NAJBARDZIEJ ZAUFANĄ MARKĄ

W ciągu ostatnich 40 lat dojrzeliśmy i zostaliśmy najlepiej sprzedającą się na świecie marką wyciskarek do soków – mamy ponad 1 milion klientów w ponad 70 krajach na świecie. W tym czasie zgromadziliśmy dziesiątki nagród i wyróżnień, plus ponad 100 patentów za nasze unikalne technologie. Wszystko to jednocześnie pozostając wiernym naszej misji: nieustanne szukanie lepszych sposobów na szczęśliwe i zdrowe życie dla naszych klientów.

DZISIAJ

2015

Pierwszy model profesjonalny spotkał się z najwyższym uznaniem: Nagrody Red Dot Design Award oraz iF Design Award

2014

Nasz świeżo wyciskany sok jest teraz łatwo osiągalny, dzięki butelkom dostępnym w naszych kawiarniach i juice barach otwartych w kilku miejscach na świecie.

2013

Zaprezentowaliśmy model HH 2G, zwieńczenie naszych dotychczasowych wysiłków.

2013

Hurom HH 2G zebrał w rok 3 najbardziej prestiżowe nagrody: Red Dot Design Award, Good Design, and International Design Excellence Award

2012

Otwieramy pierwszy juice bar Hurom. Cieszy na uśmiech na twarzach szczęśliwych klientów pijących soki Hurom.

2010

Nasz pierwszy Hurom TV Show uderza w eter.

2005

Rozpoczęliśmy badania nad innowacyjną metodą wyciskania soków: opatentowaną technologią wolnoobrotowego wyciskania.

2005

Początki nowej generacji wyciskarek do soków: Nasza pierwsza wyciskarka pionowa – całkiem ładna, nieprawdaż? 🙂

1998

Nasza wielofunkcyjna wyciskarka do soków. Wszystko wygląda lepiej w chromie 🙂

1993

Zaprezentowaliśmy nową wyciskarkę poziomą Handy Nine – rozpierała nas duma – ale to był dopiero początek.

NASZA 1-SZA
WYCISKARKA

1979-1993

Doskonaliliśmy nasze umiejętności aby tworzyć wysokiej jakości sprzęt AGD – stworzyliśmy pierwszą wyciskarkę do soków na świecie.

1974

Założenie firmy HUROM w Korei

POZNAJ PIĘKNO

Aby zająć pożądane miejsce na kuchennym blacie, urządzenie musi oferować coś więcej niż tylko funkcjonalność: musi łączyć piękno i nowoczesność w elegancką całość a przy tym zapewniać przyjemność i wygodę użytkowania. Wyciskarki Hurom cechuje nie tylko wszechstronność ale również niebanalny design, co zostało docenione wieloma prestiżowymi nagrodami.

JUICE BAR HUROM

W Juice Barach Hurom miłośnicy soków o różnych smakach przybywają wspólnie, aby spróbować naszych pysznych receptur, zaczerpnąć inspiracji i podzielić się zdrowymi sokami Hurom z przyjaciółmi i rodziną. Jesteśmy już w 18 lokalizacjach i nadal się rozwijamy.