Hurom Alpha – nowa technologia na horyzoncie
05 Sep 2016

Hurom Alpha – nowa technologia na horyzoncie

Jeśli Apple jest liderem wśród producentów telefonów, Hurom to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o produkcję wyciskarek do soków. Nasza marka od ponad 40 lat prowadzi nieprzerwane badania, których celem jest poprawa zdrowia i samopoczucia ludzkości. Efektem intensywnego researchu są ciągłe zmiany i innowacje, dzięki którym jakość wyciskarek Hurom ulega poprawie na wielu płaszczyznach. Ulepszany jest produkt, uzyskiwany sok, a także poziom satysfakcji wśród rzeszy lojalnych klientów. Nie inaczej ma być i tym razem.

Nasuwa się dość oczywiste w tej sytuacji pytanie – czym może nas zaskoczyć marka, która opatentowała tak perfekcyjny, maksymalnie trwały i wydajny model jak Hurom HW Pro? Czy można wypuścić na rynek produkt jeszcze lepszy niż urządzenie przeznaczone specjalnie do użytku w profesjonalnej, gastronomicznej branży? Okazuje się, że dążenie do doskonałości nie zna granic – zima 2016 w wydaniu marki Hurom zapowiada się intrygująco, ekskluzywnie i ‘na bogato’.

hurom-hw-pro

Wszem i wobec, uroczyście i pełni dumy zapowiadamy premierę nowej generacji wyciskarek o nazwie „Alpha”. Nieprzypadkowe nawiązanie do pierwszej litery alfabetu greckiego sugeruje, że mamy do czynienia z produktem topowym, jedynym w swoim rodzaju i przeznaczonym wyłącznie dla wybrańców. A może jest wręcz odwrotnie? Może to produkt, który powinien stać się numerem ”1” każdej kuchni, może producent podziela marzenia naszego wieszcza i również pragnie trafić „pod strzechy” i na dobre podbić serce każdego Kowalskiego?… Dywagacje i spekulacje zakończą się z pewnością po premierze produktu, a na rynku polskim została ona przewidziana na IV kwartał 2016 roku.

Nowa generacja wyciskarek do soków powstaje w oparciu o technologię obecną właśnie w modelu Hurom HW Pro. Producent zapowiada jeszcze więcej innowacyjnych akcesoriów oraz wzmożoną wydajność i klarowność uzyskiwanego soku przy równoczesnej mniejszej ilości piany w porównaniu do wcześniejszych generacji. Zmiany będą zauważalne również, jeśli chodzi o design wyciskarki – przezroczysta tuba wsadowa nie tylko nada nieco tajemniczego wyglądu, ale przede wszystkim ułatwi pracę i usprawni wyciskanie bez konieczności upychania owoców czy warzyw. Piękna linia korpusu to oczywiście wartość dodana i niekoniecznie niezbędna, ale jakże miła dla oka. Jeśli natomiast zestawić je z zapowiedziami jeszcze większych udogodnień w czyszczeniu, montażu i demontażu, to nie ulega wątpliwości, że nadchodząca generacja wyciskarek Hurom wytyczy nowe, odważne trendy w branży wolnoobrotowych wyciskarek do świeżych soków, a zima 2016 zapowiada się wyjątkowo gorąco. Miłośnicy zdrowej żywności i sprzętu dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach do perfekcji powinni trzymać rękę na pulsie.

hurom-alpha