Hurom H-100 odznaczona złotą nagrodą GOOD DESIGN
04 Jan 2019

Hurom H-100 odznaczona złotą nagrodą GOOD DESIGN

Wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom to sprzęt najwyższej jakości. Wraz z najwyższą jakością wykończenia i doskonałą funkcjonalnością, pragniemy również dać naszym klientom sprzęt piękny, nowoczesny i doskonale zaprojektowany, z uwzględnieniem najnowszych trendów w designie i wyposażaniu wnętrz. Taka dbałość o wszystkie te elementy po raz kolejny zaowocowała nagrodą z dziedziny design dla wyciskarki wolnoobrotowej Hurom. W tym roku na wyróżnienie zasłużyła wyciskarka Hurom H-100. Urządzenie to otrzymało złotą nagrodę Good Design. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Nagroda Good Design to wyróżnienie przyznawane przez Koreański Instytut Promocji Design przy wsparciu Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Energii. Została ona stworzona i po raz pierwszy przyznana w 1950 roku w Chicago. Od tamtego czasu z każdym rokiem zyskiwała coraz większego znaczenia, prestiżu i rozmachu. Każdego roku nagroda Good Design przyznawana jest w siedmiu różnych kategoriach a starają się o nią tysiące różnych marek i produktów. O nagrodę mogą ubiegać się producenci, projektanci i sprzedawcy produktów charakteryzujących się profesjonalnym designem, a które są dostępne na rynku od dwóch lat bądź krócej lub takie, które mają dopiero wejść na rynek w roku, kiedy zostaje przyznana nagroda.

Good Design jest wyznacznikiem funkcjonalności połączonej z pięknem wizualnym oraz użyteczności łączonej z nowoczesnym designem. Dążenie do uzyskania tego wyróżnienia skłania producentów sprzętu codziennego użytku do stawiania sobie nowych wyzwań i zachęca do przesuwania granic. Dzięki temu urządzenia te są nie tylko bardziej funkcjonalne, ale również stopniowo stają się małymi dziełami sztuki.

Nie inaczej jest również w przypadku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H-100. Model ten  jest czymś zupełnie nowym i stanowi świeże podejście do projektowania tego typu urządzeń. Jej futurystyczna bryła idealnie wpasowuje się w przestrzeń kuchni zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Ponadto dostępna jest w wielu modnych kolorach. Przy tym wszystkim nie należy zapominać, że wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-100 to sprzęt klasy Premium o najwyższej funkcjonalności i wydajności pracy. Dlatego też w naszym odczuciu nagroda Good Design jest w pełni zasłużona i cieszymy się, że możemy oferować naszym klientom najlepszy sprzęt na rynku.