HUROM wystawcą na Targach Macef Milano 2013
16 Dec 2013

HUROM wystawcą na Targach Macef Milano 2013

MACEF, Międzynarodowe Targi dla Domu, to wyjątkowe doroczne wydarzenie, gdzie jedynie najlepsze i doskonałe rozwiązania dla domu mają szansę się zaprezentować.

A jak wiadomo perfekcja idzie ręka w rękę z kreatywnością, innowacją, estetyką oraz badaniami i rozwojem. MACEF to pierwsza i najważniejsza okazja dla spotkań wystawców, przedstawicieli wiodących marek domowego designu, oraz kupujących, którzy chcą być na topie. MACEF to okazja na obejrzenie największych międzynarodowych marek, a także małych serii najlepszych produktów. Wystawa odbywa sie w styczniu i wrześniu. Milan, miasto różnorodności i bijące serce włoskiej gospodarki, to idealna scena dla pokazania światu jego wielu talentów.

Jednym z oczekiwanych przez uczestników i wystawców z całego świata pokazów w Fiera Milano to wystawa nowinek dla domu. Ewolucje wrześniowe, w rzeczywistości okazały się rewolucją w 2013 – MACEF zmienił się do niepoznania. 95 edycja Międzynarodowej Wystawy dla Domu – dwie edycje w roku, 180 tys. m2 powierzchni wystawowej, ponad 160 tys. odwiedzających ze 112 krajów – ciągle ulepsza swoją główną przewagę tj. pozycję atrakcyjnego i tętniącego życiem pokazu włoskich talentów dla domu – Macef Milano