Juice bar Hurom w Warszawie – I Love Juice by Hurom
11 May 2016

Juice bar Hurom w Warszawie – I Love Juice by Hurom

Juice bar – I Love Juice działa już od sierpnia 2015r, od tego czasu zarażamy miłością do świeżych soków oraz pozytywnym nastawieniem do życia!

W I Love Juice panuje zasada: prosto, naturalnie i świeżo. Oferujemy soki oraz ciasta nie tylko na miejscu ale również na wynos i z dostawą do domu.
Warszawiacy już docenili wspaniały smak pełnego substancji odżywczych soku. I Love Juice to również fachowe doradztwo w wyborze idealnej wyciskarki do Twojego domu, jesteśmy aby pomagać i wspierać naszych klientów w utrzymywaniu zdrowych nawyków.

Cieszymy się, że to właśnie Hurom stał się główną marką I Love Juice, od lat szerzymy ideę zdrowego odżywiania oraz wspieramy wszelkie inicjatywy mające na celu utrzymywanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Oto opinie, jakie wystawili wspaniali klienci baru I Love Juice:

Najbardziej miła obsługa i najsmaczniejsze soczki na Wilanowie miejsce dla relaksu przy wspaniałej muzyce i najwyższej jakości produktów. Dziękuję, zawsze miło wracać

Bardzo fajne i energiczne miejsce! Właściciele są przesympatyczni i zawsze służą dobrą radą. Dzięki nim zakupiliśmy wyciskarkę Hurom i jesteśmy teraz pełni zdrowia. Polecam;)

Rewelacyjny sok w doborowym towarzystwie

Super wysokojakosciowe soki. Extra obsługa. Idealne miejsce na wyjście z dziećmi.

Jeśli jeszcze nie Odwiedziłeś/łaś I Love Juice, zrób to koniecznie przy najbliższej okazji, serdecznie zapraszamy!

https://hurompolska.pl/gdzie-kupic/punkty-firmowe/i-love-juice