Wyciskarka Hurom HZ Alpha już w sprzedaży
09 Dec 2016

Wyciskarka Hurom HZ Alpha już w sprzedaży

Dążąc do perfekcji w procesie wyciskania soków, stale podnosimy jakość naszych produktów. Przedstawiając wyciskarkę Hurom HZ Alpha, oddajemy w Państwa ręce jedną z najbardziej zaawansowanych wyciskarek wolnoobrotowych dostępnych na rynku.

Model HZ Alpha to najbogatsza wersja wyposażenia – obejmująca m.in. squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B – oraz obudowa wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępna w trzech pięknych kolorach. Dodatkowego smaczku jej unikalnemu designowi nadają podświetlane elementy, dzięki którym urządzenie prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie.

Jednak to, co najcenniejsze ukryliśmy wewnątrz obudowy. Sercem nowej wyciskarki Hurom HZ Alpha jest cichy i jeszcze bardziej wydajny silnik indukcyjny, napędzający wał ślimakowy, który pracuje z prędkością 43 obrotów na minutę. Dzięki niemu, proces wyciskania soku wprowadziliśmy na wyższy, nieosiągalny dotychczas poziom.

Dbając o jak najlepsze doświadczenia płynące z użytkowania naszej wyciskarki, nowy model wyposażyliśmy również w manetkę pozwalającą przygotować sok o dowolnej gęstości i klarowności. Dzięki temu wyciskany sok będzie dokładnie taki, jakiego Państwo oczekują.

Model Hurom HZ Alpha, który oddajemy w Państwa ręce, pozwoli przygotować również pyszne lody, tofu i przeciery.