Premiera najnowszych wyciskarek Hurom Alpha Plus
12 Jun 2017

Premiera najnowszych wyciskarek Hurom Alpha Plus

Z dumą prezentujemy Państwu najnowszą technologię wolnoobrotowego wyciskania soków Hurom Alpha Plus, charakteryzującą się jeszcze większą ergonomią pracy.

Najważniejsze zmiany w najnowszej technologii Hurom Alpha Plus, to dwa otwory wsadowe. Standardowy otwór na długie produkty, jak liście, łodygi czy marchew, oraz drugi, boczny i co najważniejsze, większy otwór wsadowy, umożliwiający szybkie podawanie drobnych, okrągłych produktów oraz większych kawałków warzyw i owoców. Dzięki zmienionej konstrukcji misy poprawiono jej stabilność, a montaż i demontaż urządzenia jest prostszy niż kiedykolwiek.

Pierwszymi modelami wyciskarek Hurom serii Alpha Plus są wyciskarki z limitowanej serii Giugiaro Design. Największy na świecie producent wolnoobrotowych wyciskarek do soków połączył siły z jednym z najsłynniejszych projektantów samochodów, czego efektem są dwa prezentowane urządzenia. Wolnoobrotowe wyciskarki do soków Hurom H-AE oraz Hurom H-AF to połączenie tego, co najlepsze zarówno w kwestii technicznej jak i designerskiej.

Dowiedz się więcej o najnowszej technologii wolnoobrotowego wyciskania soków Hurom Alpha Plus.
Kup teraz najnowszą wyciskarkę Hurom Alpha Plus.