Relacja z targów Warsaw Home Expo 2017!
19 Oct 2017

Relacja z targów Warsaw Home Expo 2017!

W Ptak Warsaw Expo już po raz drugi odbyły się Targi Warsaw Home 2017. Wydarzenie to ma na celu promowanie producentów i importerów z szeroko pojętej branży wyposażenia i wystroju domu. Promocja odbywa się na dwóch płaszczyznach.

Po pierwsze – opiera się na stworzeniu platformy biznesowej dla ułatwienia międzynarodowej współpracy wielu firmom. Po drugie – przedstawia pasjonatom najnowsze trendy w urządzaniu i wyposażaniu wnętrz.

Podczas Warsaw Home spotykają się projektanci wnętrz, architekci, właściciele firm z szeroko pojętej branży „domowej” (w tym właściciele hoteli i restauracji, producenci oraz  dystrybutorzy mebli i dekoracji), sklepy oraz klienci indywidualni.

Targi podzielono na cztery grupy tematyczne:

Furniture (meble i renowacja mebli)

Deco (tekstylia, dekoracje, oświetlenie)

Kitchen & Dining (meble kuchenne, akcesoria kuchenne)

Interior Finish (podłogi, ściany, drzwi, schody, materiały wykończeniowe)

W grupie Kitchen & Dining znalazło się wygodne miejsce dla firmy Hurom i jej sprzętu. Hurom to marka powstała w 1974 roku, która skupia się głównie na produkcji i ciągłym udoskonalaniu wyciskarek wolnoobrotowych. Od lat pozostaje niedoścignionym liderem rynku i nie ustaje w wysiłkach, aby produkty marki były zawsze najlepszej jakości.

Hurom produkuje niesamowite, nie tylko funkcjonalne, ale również doskonałe pod względem designu, wyciskarki wolnoobrotowe dla domu oraz gastronomii. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak: Design Award, Good Design, International Design Excellence Award oraz Red Dot Design Award.

Podczas swojej obecności na Targach Warsaw Home 2017 firma Hurom postanowiła zachwycić odwiedzających swoim doskonałym sprzętem oraz prezentując najlepsze soki otrzymywane dzięki wyciskarkom wolnoobrotowym. Stoisko marki było wykonane i udekorowane z największą starannością.

Sporo uwagi poświęcono również Centrum Badań i Rozwoju marki Hurom, które jest miejscem, gdzie dokonują się cuda. To tutaj inżynierowie i specjaliści z zakresu żywienia codziennie dbają o to, aby kolejne urządzenia marki były jeszcze lepsze, wnosiły coś nowego i prezentowały innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu Hurom od wielu lat niezmiennie pozostaje liderem rynku i prekursorem w dziedzinie wyciskania wolnoobrotowego.

Zwrócono również uwagę na kwestię zdrowego odżywiania. Produkty niezbędne w zdrowej, zbilansowanej diecie oraz zalety warzyw i owoców oraz spożywania ich w formie soku. Wypunktowano wszystkie korzyści, jakie przynosi codzienne spożywanie warzyw i owoców oraz witamin, minerałów i mikroelementów, które trafiają do naszego organizmu dzięki świeżym sokom.

Każdy odwiedzający miał możliwość zapoznania się z dokładną budową wyciskarki oraz poznania sekretów marki, które sprawiają, że wyciskarki Hurom są najlepsze na świecie. Można było przejść się pomiędzy tymi urządzeniami i zachwycić się ich niesamowitym i docenianym oraz nagradzanym designem.

Liczne infografiki prezentowały również różnorodność sprzętu i charakterystyczne dla niego cechy. Ponadto przechadzając się po stoisku odwiedzający mieli okazję, by poznać historię marki oraz niesamowity postęp, jaki dokonał się od pierwszej wyprodukowanej przez Hurom wyciskarki, aż do czasów obecnych. Ewolucja poszczególnych elementów urządzenia i rozwiązań technologicznych jest widoczna „gołym okiem” i robi spore wrażenie. Goście stoiska marki Hurom mogli również poczęstować się przepysznymi sokami uzyskiwanymi z wyciskarek wolnoobrotowych oraz zobaczyć urządzenia podczas pracy. Doradcy opowiadali o sprzęcie punktując jego wady i zalety, tak by każdy odwiedzający miał szansę odnaleźć na stoisku coś dla siebie.

Zarówno marka Hurom, jak i jej produkty zrobiły bardzo duże wrażenie na odwiedzających i wystawcach. Firma zaprezentowała się z jak najlepszej strony i sprawiła, że nikt nie mógł przejść obok niej obojętnie. Przez to stoisko firmy było oblegane i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.