Hurom H100 – innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania ukryte w jednym urządzeniu
30 Jul 2018

Hurom H100 – innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania ukryte w jednym urządzeniu

Najnowsza wyciskarka Hurom H100 wyposażona w najnowszą technologię wolnoorbtoowego wyciskania EASY SST to absolutna rewolucja wśród wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Jest nie tylko piękna, funkcjonalna i skuteczna, ale także – niezwykle łatwa w czyszczeniu. Być może niejednokrotnie zastanawialiście się nad zakupem wyciskarki wolnoobrotowej do soków. Jednak najczęściej zniechęcająco działa myśl o tym, że po każdym jej użyciu będzie trzeba zmagać się z trudnym i niewygodnym czyszczeniem jej elementów, na przykład za pomocą szczotek. TERAZ TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ !

Wyciskarka wolnoobrotowa H100 z serii EASY– rewolucja w czyszczeniu
Firma Hurom w swoim najnowszym urządzeniu H100 zastosowała rewolucyjny filtr siatkowy. Całość stanowi zestaw dwóch filtrów, których unikalna budowa zapobiega gromadzeniu się miąższu w szczelinach filtra. Przez to mycie jest niesamowicie łatwe. Wystarczy opłukać filtry pod bieżącą wodą i po chwili są już całkowicie czyste. Do tego, żeby wszystko użytkownikowi ułatwić możliwie jak najbardziej, montaż i demontaż urządzenia jest jeszcze prostszy. Jednak dbając o wygodę i łatwiejsze mycie Hurom H100 nie utracił nic na funkcjonalności. Wciąż mamy więc najwyższą jakość wykonania wszystkich elementów, niesamowity design i materiały najwyższej jakości całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

Wyciskarka Hurom H100 otrzymała piękny i wytworny kształt. Bryła urządzenia jest smukła i elegancka, to prawdziwa radość dla oka.

Ponadto Hurom H100 to także wyjątkowa efektywność wyciskania i najlepsze świeże soki, jakie można sobie wyobrazić w zaciszu własnego domu. Dzięki technologii wyciskania wolnoobrotowego otrzymujemy najzdrowszy sok pełen witamin, pektyn i enzymów, jakich próżno szukać w sokach na sklepowych półkach.

Najlepsze rozwiązania w jednym urządzeniu – wyciskarka Hurom H100
Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to nie tylko nowoczesne i unikalne rozwiązania, ale także czerpanie z najlepszych wzorców z poprzednich modeli wyciskarek wolnoobrotowych. Przykładem korzystania z tego co dobre jest zastosowanie w modelu H100 pochylonego dna misy. W modelach Alpha Plus mieliśmy do czynienia z misą pochyloną o 3 stopnie. Natomiast w modelu H100 jest to już aż 7 stopni. Nachylenie to pozwala sokowi z łatwością spłynąć w odpowiednim kierunku i dostać się wprost do szklanki, bez zalegania na dnie misy. Takie rozwiązanie również dodatkowo ułatwia czyszczenie.