Wyciskarki do soków – jak wybrać?
23 Nov 2015

Wyciskarki do soków – jak wybrać?

Jeśli zastanawiasz zastanawiasz się nad zakupem wyciskarki wolnoobrotowej lub też chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach pomiędzy nimi, jesteś w dobrym miejscu.

Oto, krótki ale praktyczny przewodnik, który pomoże Ci znaleźć odpowiedź na większość nurtujących pytań związanych z zakupem wyciskarki wolnoobrotowej.

myslenie

Z punktu finansowego i nie tylko.

Skoro już wiesz, że Hurom to najlepszy wybór (przecież tylko najlepszy tworzy pierwszy), przed zakupem na pewno masz kilka pytań.
Czym różnią się dostępne modele? Do czego służą poszczególne części?
Manetka regulująca gęstość soku oraz zatyczka wylotu soku, są częściami opatentowanymi i używanymi wyłącznie przez firmę Hurom, opis ich działania przedstawiamy poniżej:

Manetka regulująca gęstość soku
– Zastosowanie innowacyjnej manetki pozwala na indywidualne dopasowanie gęstości soku. Dzięki manetce możesz kontrolować zawartość miąższu w soku, uzyskując tym samym gęstszy lub bardziej gładki sok.
(Wkrótce na naszym blogu pojawi się wpis dotyczący regulacji manetki przy użyciu różnych składników. Zaglądaj do nas częściej!)

Zatyczka „niekapek”
– Ten niepozorny element jest kolejną innowacją firmy Hurom. Dzięki zatyczce wyciskarka sama miesza różne składniki w dedykowanej misie, bez potrzeby użycia łyżki. Po zakończeniu wyciskania podnieś zatyczkę wlej sok do szklanki i voila! Pyszny wieloskładnikowy sok jest gotowy do spożycia! A dzięki „niekapkowi” żadna kropla się nie zmarnuje.

Przedstawiamy różnice pomiędzy trzema najbardziej popularnymi modelami wyciskarek wolnoobrotowych Hurom.

hn hh2g hr
Produkt HN HH 2G HR
Opis Dla poczatkujących
Zrób pierwszy krok w stronę lepszego stylu życia, pomoże Ci w tym wyciskarka Hurom, która opiera się na oryginalnej metodzie wolnoobrotowej. Model HN to wyciskarka pionowa, która wydobędzie soki z każdego rodzaju produktu od warzyw i owoców po orzechy i migdały.
Klasyczny
Model o najbardziej opływowych kształtach stworzony z myślą o nowoczesnych, stylowych kuchniach. Wyciskarka opiera się na metodzie wolnoobrotowej 2 generacji. Nie musisz szukać miejsca w szafce, wyciskarka Hurom stanie się użyteczną ozdobą, która sprawi, że pokochasz codzienne wyciskanie soków.
Elegancki i stylowy
Model HR dostępny jest w bardzo stylowym czarnym kolorze. Elegancki styl doda prestiżu każdej kuchni. Model HR posiada podświetlenie LED oraz sygnały dźwiękowe, które informują o stanie pracy wyciskarki, a także ostrzegają o złym zamontowaniu elementów oraz przepełnieniu misy. Wyciskarka posiada ulepszony wałek ślimakowy drugiej generacji.
Kolory Czarny, Burgund, Srebrny Biały, Srebrny, Burgundowy Czarny
Liczba obrotów na minutę 80 RPM 40 RPM 40 RPM
Patent Hurom Zatyczka „niekapek” Zatyczka „niekapek”
Manetka regulująca gęstość
Zatyczka „niekapek”
Manetka regulująca gęstość
Dodatkowe akcesoria Stojak na akcesoria Książka z przepisami
Cena 1 690zł 2 290zł 3 990zł
WIĘCEJ INFORMACJI WIĘCEJ INFORMACJI WIĘCEJ INFORMACJI

Kliknij na link “SKLEP” w prawym górnym rogu aby odwiedzić nasz sklep internetowy i zapoznać się z pełną ofertą wyciskarek do soków Hurom.