Ten bogaty w składniki sok wypłukuje toksyny z organizmu
06 Jun 2018

Ten bogaty w składniki sok wypłukuje toksyny z organizmu

Spożywanie zbyt dużych ilości alkoholu i przetworzonego jedzenia przeciąża nasz organizm i prowadzi do ospałości oraz problemów ze wzdęciami. Z tymi nieprzyjemnymi objawami można walczyć, pijąc sok zawierający trzy najlepsze detoksykujące składniki, jakie dała nam natura. Ta mieszanka sprawi, żę poczujesz się lżejszy.

Burak – znakomicie oczyszcza jelita, wątrobę i układ trawienny – szczególnie wtedy, gdy spożywa się go na surowo lub w postaci świeżego soku. Buraki zawierają mnóstwo biotyny – rozpuszczalnej w wodzie witaminy B – która odgrywa kluczową rolę w metabolizowaniu białka, tłuszczu i węglowodanów.

Marchewka – to jeden z najlepszych warzywnych oczyszczaczy, który wspomaga naturalne funkcje wątroby, nerek i układu trawiennego. Świeżo wyciśnięty sok z marchwi to łagodny środek na zatrzymanie płynów w organizmie, wzdęcia, problemy z trawieniem czy ogólne uczucie zmęczenia wynikające często z niezdrowego stylu życia.

Jabłko – jedno średnie nieobrane ze skórki jabłko zaspokaja ponad 10% naszego dziennego zapotrzebowania na błonnik. Czerwone jabłka dają słodszy sok, zielone – bardziej kwaskowy.

Wkładamy na przemian składniki do wyciskarki Hurom, by po chwili cieszyć się pysznym i zdrowym sokiem.