Wyciskarki Hurom w Dzień dobry TVN!
22 Apr 2016

Wyciskarki Hurom w Dzień dobry TVN!

16 Kwietnia w porannym programie DD TVN Pani Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała kuchenne gadżety, znalazły się tam między innymi wyciskarka Hurom HT oraz pozioma wyciskarka Hurom DT Chef. Jest nam bardzo miło, że firma Hurom została ponownie doceniona i wyróżniona.

Pani Anna Nowak-Ibisz z niezwykłą pasją opowiadała o zaletach zdrowego odżywiania oraz spożywania świeżych soków, wytłumaczyła czym są fitoskładniki i enzymy. Porównała wyciskarki wolnoobrotowe z sokowirówką i wskazała najważniejsze różnice. Po raz kolejny Hurom okazał się bezkonkurencyjny.

Co Pani gadżet sądzi o wyciskarkach Hurom?

Hurom jest cichuteńki, zajmuje mało miejsca i wytłacza podwójnie wolno a o to chodzi, do tego wspaniałe przepisy na soki z uwzględnieniem ich działania i bardzo łatwe mycie ! A to jest bardzo ważne.

Pani Anna w swoich programach prezentuje wyłącznie najlepsze i najbardziej użyteczne urządzenia, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że postanowiła przetestować nasze wyciskarki.

Jeśli przegapiliście poranny program z udziałem wyciskarek Hurom, nic straconego, poniżej znajduje się link do audycji programu:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/te-kuchenne-gadzety-odmienia-twoje-zycie,199913.html