Hurom – międzynarodowe zwycięstwo marki
26 Feb 2018

Hurom – międzynarodowe zwycięstwo marki

Co roku we Frankfurcie nad Menem wręczana jest nagroda KitchenInnovation of the Year®. Nad decyzją o jej przyznaniu czuwa niezależna inicjatywa „LifeCare”. Inicjatywa ta, w odpowiedzi na potrzeby współczesnego społeczeństwa, ma za zadanie wyszukiwać rozwiązania poprawiające jakość życia. „LifeCare” dzięki swojej wiarygodności i zaufaniu jakim darzą ją konsumenci, może skutecznie podpowiadać wybór najlepszych jakościowo produktów. Przez to nagroda KitchenInnovation of the Year® stała się swego rodzaju wyznacznikiem i certyfikatem gwarantującym funkcjonalność, jakość i najlepszy design. 

W 2018 roku tematem przewodnim KitchenInnovation of the Year® były urządzenia, które poprawiają jakość życia poprzez umożliwienie własnoręcznego przygotowywania doskonałych jakościowo posiłków na wynos. Jury brało tu pod uwagę funkcjonalność, innowacyjność, korzyści z wykorzystania produktu oraz design. Podczas obrad uznano, że wszystkim tym kryteriom najlepiej sprostała wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-Al. Nagroda KitchenInnovation of the Year® jest swego rodzaju certyfikatem jakości. Przy jego przyznawaniu jury punktuje cechy, na które najczęściej zwracają uwagę konsumenci kupujący sprzęt. Dodatkowo, w celu podkreślenia międzynarodowej aktualności, nagrody KitchenInnovation of the Year® są przyznawane pod patronatem posłanki do Parlamentu Europejskiego Evy Paunova.

Nagroda KitchenInnovation of the Year® w roku 2018 została przyznana urządzeniu Hurom H-Al. Jest to pierwsza tego typu wyciskarka wolnoobrotowa. W jej konstrukcji zastosowano nowoczesną i innowacyjną pokrywę One Stop, która pozwala umieścić w urządzeniu wszystkie składniki soku naraz, tak by po uruchomieniu sama zajęła się ona przygotowaniem najlepszego, świeżego soku. Ponadto przywiązano dużą uwagę do designu. Całe urządzenie zostało zaplanowane w jednej pionowej bryle z wykorzystaniem dymionego plastiku i najwyższej jakości ULTEMu. Dodatkowo, nie bez znaczenia pozostaje wysokiej jakości cichy i oszczędny silnik indukcyjny oraz opatentowana manetka, która pozwala łatwo i płynnie regulować gęstość soku. Wszystkie te zalety wyciskarki Hurom H-Al spowodowały, że w roku 2018 nagroda KitchenInnovation of the Year® przypadła właśnie jej. 

Być może zainteresuje Cię...

hurom-h200
Hurom H100
HUROM H200 ALL IN ONE - WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW
HUROM H100S - WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW - MYCIE W 5 SEKUND, INNOWACYJNE FILTRY
HUROM H100 - WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW - MYCIE W 5 SEKUND, INNOWACYJNE FILTRY