Wolnoobrotowe wyciskarki dwuślimakowe: ranking
03 Apr 2018

Wolnoobrotowe wyciskarki dwuślimakowe: ranking

 

Masz w planach rozpoczęcie przygotowywania domowych soków, dlatego potrzebna jest Ci wyciskarka? Wybór padł na wyciskarki do soków dwuślimakowe, czyli, jak sama nazwa wskazuje, składające się z dwóch ślimaków? Zastanawiasz się, jaka może być cena wyciskarki dwuślimakowej? Szukasz najlepszego dla siebie sprzętu? Chcesz się posiłkować narzędziem, jakim jest ranking najlepszych wyciskarek dwuślimakowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji!

Wyciskarka wolnoobrotowa dwuślimakowa: dla kogo?

Zacznijmy od podstaw: dla kogo dwuślimakowa wyciskarka do owoców i warzyw może okazać się strzałem w dziesiątkę? Przede wszystkim, dla osób, które poza owocami i warzywami, do produkcji soków zamierzają wykorzystywać również jadalne rośliny liściaste, takie jak szpinak czy jarmuż. Wyciskarka składająca się z dwóch ślimaków powinna poradzić sobie z wyciśnięciem z nich soku. Co więcej, wyciskarki dwuślimakowe to często urządzenia wielofunkcyjne. Niektóre modele posiadają na przykład w swoim wyposażeniu nakładki do wyciskania makaronu. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz małą kuchnię. Dlaczego? W takim przypadku lepiej stawiać na sprzęty, które pozwolą na wykonanie kilku czynności i oszczędzać tym samym miejsce.

Yden TG100

Dwuślimakowa wyciskarka do soków Yden TG100 to urządzenie, na które warto zwrócić uwagę. Dlaczego? Dzięki temu, że jest to wyciskarka wolnoobrotowa, w czasie produkowania soku nie jest on nagrzewany, co powala płynowi zachować wartości odżywcze. Ten fakt to zdecydowanie jedna z największych zalet wyciskarek wolnoobrotowych, nie tylko dwuślimakowych, ale również jednoślimakowych. Co jeszcze należy mieć na względzie?

 • Model cechuje się znakomitym designem. Nowoczesny wygląd może mieć znaczenie dla osób, które cenią sobie estetycznie wykonane sprzęty, zwłaszcza jeśli będą one widoczne na kuchennym blacie.
 • Wałek ślimakowy działa z prędkością 160 obrotów na minutę.
 • Wyciskarka posiada sito do soków klarownych oraz sito do soków gęstych.
 • Moc wyciskarki to 220 W.

Green Star Elite GSE-5000

Green Star Elite GSE-5000 to kolejna dwuślimakowa wyciskarka wolnoobrotowa, dlatego podobnie jak wcześniej omawiany model, pozwala na wyprodukowanie soku o wysokiej jakości. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej wyciskarki?

 • Wałek ślimakowy działa z prędkością 110 obrotów na minutę.
 • Wyciskarka posiada zarówno sito do soków klarownych, jak i sito do soków gęstych.
 • Moc wyciskarki do 200 W.
 • Wyciskarka dodatkowo pozwala na mielenie.

Wyciskarka dwuślimakowa pozioma: wybór należy do Ciebie!

Przedstawiliśmy Ci dwa modele wyciskarek dwuślimakowych, kolejność jest przypadkowa. Na rynku znajdziesz mnóstwo ciekawych modeli, które zasługują na naszą uwagę. Rankingi wyciskarek wolnoobrotowych dwuślimakowych mogą okazać się bardzo pomocnym narzędziem w podejmowaniu ostatecznej decyzji. Najlepsza wyciskarka ślimakowa składająca się z dwóch ślimaków: czyli jaka? Które wyciskarki do soków poziome dwuślimakowe mogą być w naszym przypadku strzałem w dziesiątkę? Przede wszystkim, miej na względzie kilka istotnych kwestii!

 • Dodatkowe funkcje konkretnego modelu: sprawdź, czy wyciskarka została wyposażone w inne funkcjonalności niż wyciskanie soku, a jeśli tak, to jakie?
 • Określ własne możliwości finansowe: Twoim celem jest dwuślimakowa wyciskarka do soków do 1000 zł, czy może jednak chcesz znaleźć tańszy model lub wręcz przeciwnie, możesz sobie pozwolić na większy wydatek?
 • Jak długo obowiązuje gwarancja w przypadku konkretnej wyciskarki?
 • Jaka jest moc wyciskarki?
 • Ile obrotów na minutę wykonują wałki ślimakowe (jest to istotne, między innymi, dla tempa produkcji soku)?
 • Jaki design wyciskarki preferujesz? Dla wielu osób jest to bardzo istotny czynnik, a sprzęty kuchenne również mogą być estetyczne!
 • Jak duża powinna być Twoja wyciskarka?

REASUMUJĄC: rankingi i test wyciskarek ślimakowych to pomocne rozwiązania, jeżeli szukamy urządzenia na miarę naszych oczekiwań. Zawsze jednak należy pamiętać, by określić swoje indywidualne potrzeby i mając je na względzie dopasować wyciskarkę, która w naszym przypadku będzie najlepszym sprzętem.