Hurom H200 All in One z nagrodami „KitchenInnovation of the Year®” i iF Design Award 2020
08 Mar 2020

Hurom H200 All in One z nagrodami „KitchenInnovation of the Year®” i iF Design Award 2020

Na targach Ambiente we Frankfurcie wyciskarka wolnoobrotowa H200 All in One marki Hurom otrzymała dwie wyjątkowe nagrody. Ten innowacyjny produkt został doceniony przez konsumentów za funkcjonalność, innowacyjność i design.

Pierwszą nagrodą jaką otrzymała wyciskarka Hurom H200 jest „KitchenInnovation of the Year®”. Jest to wyróżnienie wyjątkowe, ponieważ jury oceniające produkty składa się z konsumentów. Opinie przez nich wystawiane są niezależne, obiektywne i wiarygodne. Z pewnością, nagroda ta jest świetną rekomendacją do zakupu najlepszych produktów z branży. W związku z tym, cieszymy się, że “Life Care” wyróżniło i nagrodziło wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom już trzeci rok z rzędu. W 2018 r. certyfikat „KitchenInnovation of the Year®” otrzymał model H-AI a w 2019 r. model H100.

Drugą nagrodą, jaką otrzymała wyciskarka Hurom H200 to iF Product Design Award 2020. Warto zwrócić uwagę na to, że wyróżnienie to dorównuje swoją rangą nagrodom takim jak Red Dot Design Award, czy International Design Excellence Awards (IDEA). W odróżnieniu od innych nagród tutaj surowej ocenie podlega m.in. bezpieczeństwo, trwałość kreatywność oraz praktyczność. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwie, że firmę Hurom odznaczono już po raz czwarty. W 2014 roku znak IF Product Design otrzymały modele HH-SBF06 oraz HK-BBF06, w 2015 roku wyciskarka HW-SBF15.

Podobnie jak w przypadku nagrody KitcheInnovation Of The Year”, jury doceniło nową technologię SST, innowacyjny system wolnoobrotowy. Dodatkowo, komisja zwróciła szczególną uwagę  na największą na rynku komorą wsadową Mega Hopper. To nowatorskie rozwiązanie zwiększa przestrzeń roboczą w kuchni ponieważ nie trzeba używać zbędnych noży, desek do krojenia i innych akcesoriów. Dzięki temu, konsumenci przygotowują pyszne soki szybciej, łatwiej i wygodniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyciskarki Hurom H200 All in One? Kliknij tutaj.

Być może zainteresuje Cię...

hurom-h200
Hurom H100
HUROM H200 ALL IN ONE - WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW
HUROM H100S - WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW - MYCIE W 5 SEKUND, INNOWACYJNE FILTRY
HUROM H100 - WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW - MYCIE W 5 SEKUND, INNOWACYJNE FILTRY